Mp3 indir - Müzik indir - Şarkı indir

Disclaimer Mp3-indir.Net

1. Bu sitede görüntülenen herhangi bir müzik dosyasını barındırmıyoruz.
2. Uzak sunucularda bulunan bu dosyaları endeksler ne biz ne de onun üyeleri ile herhangi bir bağlantısı yoktur / denetimi / ile birliktelik.
3. Mp3 dosyalarını başka bir ana makine servisinden indirirsiniz. (sunucumuzdan değil)
4. Üzerindeki tüm müzikler yalnızca gerçekleri bulma dinlemesi için sunulmuştur.
5. Dinledikten sonra bilgisayardan bir şarkıyı kaldırmanız gerekir.
6. Dosyaları bilgisayarınızdan silmeyecek olursanız, telif haklarını keseceksiniz koruma yasaları.
7. Şarkılar üzerindeki tüm haklar kendi sahiplerinin malıdır.
8. Bir Müzik Arama Motoruuz, bu nedenle sunucumuzda herhangi bir mp3 dosyası ve diğer telif hakkı malzemelerini depolamamıza veya barındımamıza karşın, Telif Hakkı Yasalarına saygı duyuyoruz. Yasadışı mp3 dosyasına bir arama sonucu bulduysanız lütfen aşağıdaki formu kullanın.

Genel bir husus olarak, sanatçıların haklarına saygı duyuyoruz ve yaratıcıları ve umut bizimle topluluk yaratıcı tutmak için çalışacağız yaratıcı, sanatçılar ve yaratıcılar da dahil olmak üzere herkes için yasal ve olumlu bir deneyim. Bölüm 512 (f) uyarınca bilerek maddi olarak materyalin veya etkinliğin hak ihlalinde bulunduğu yanlış beyanında hasarlar için sorumluluk. Don't make false claims!

Lütfen, bu yasal uyarıda sağlanan bilgilerin hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen içeriği sağlayan kişiye iletilmelidir.

Please allow 6-7 business days for an email response. Note that emailing your complaint to other parties such as our Internet Service Provider will not expedite your request and may result in a delayed response due the complaint not properly being filed.


Copyright Complaint Form nevadmca@gmail.com


Copyright © mp3 yukle